Uroczystości upamiętniające bitwę pod Jaktorowem
9 listopada, 2022
Stypendium Starosty oraz Rady Ministrów
24 listopada, 2022

Rozpoczynamy coroczną akcję „Paczka dla kombatanta”

Każdą klasę prosimy o przygotowanie potrzebnych produktów, listę znajdziecie poniżej. W tym roku paczki otrzymają podopieczni organizacji Stowarzyszenie Odra – Niemen oraz Zrzeszenie Wolność i Niezawisłość

Zbiórka trwa do 28 listopada

Lista produktów do paczki

Środki chemiczne

mydło, dezodorant, pasta do zębów, kremy, szczoteczki do zębów, pianka, maszynki do golenia, gąbki, ściereczki, kostki toaletowe, płyn do mycia szyb, płyn do mycia naczyń, mleczko do czyszczenia, szampon do włosów, żel pod prysznic, proszek do prania, płyn do płukania.

Produkty spożywcze

mąka, cukier, kasze, ryż, makarony, puszki/konserwy, kakao, herbata, kawa, kukurydza, groszek, sól, biszkopty.

Ponadto, prosimy aby w każdej paczce znalazł się opłatek oraz kartka świąteczna z życzeniami