Godziny pracy sekretariatu – FERIE 2023/2024 r.
9 stycznia, 2024
Mieliśmy ogromną przyjemność wziąć udział w Wigilii zorganizowanej przez Zrzeszenie Wolność i Niezawisłość.
15 lutego, 2024
W dniu 7 lutego odbyły się szkolne eliminacje do powiatowego konkursu piosenki angielskiej You Can Sing. Spośród szóstki uczestników wybrano dwoje reprezentantów szkoły do finału międzyszkolnego, który odbędzie się 27 lutego.
Jednomyślną decyzją jury zostali nimi: Julia Zawadzka z kl. 2c oraz Jan Wileński z kl. 2f
Dziękujemy Antoniemu Kaszubskiemu kl. 2b, Katarzynie Golańskiej kl. 4c, Zuzannie Piotrowskiej kl. 2c, Wiktorii Król-Kamińskiej kl. 2c za udział i pokazanie wspaniałych umiejętności wokalnych!
Za fotoreportaż dziękujemy P. Prof. Michałowi Dobrowolskiemu.
J.Kawałko