Nasze Talenty – Powiat Grodziski
Duplikat Legitymacji
28 lutego, 2024

Duplikaty Świadectw

Absolwent może wystąpić do Dyrektora Zespołu Szkół nr 1 w Milanówku z pisemnym wnioskiem o wydanie duplikatu w przypadku utraty oryginału: świadectwa dojrzałości, dyplomu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe, świadectwa ukończenia szkoły.

Aby otrzymać duplikat należy wypełnić jeden z poniższych wniosków, a następnie dokonać opłaty przelewem na wskazane poniżej konto w wysokości:

• 26,00 zł (za duplikat świadectwa i dyplomu)

Wpłat dokonujemy wyłącznie na konto Zespołu Szkół nr 1 w Milanówku:

na konto BANKU PKO SA/GRODZISK MAZOWIECKI

– 37124063481111001082910863

* Podanie oraz potwierdzenie przelewu proszę dostarczyć do sekretariatu szkoły osobiście lub przesłać na adres email zs1milanowek@op.pl.

* Czas oczekiwania do 3 tygodni

Osoby ubiegające się o wydanie dokumentów dotyczących ukończenia szkoły, powinny zamieścić dodatkowe informacje takie jak:

* Wychowawca
* Rok ukończenia szkoły z zaznaczeniem typu szkoły (technikum, liceum, szkoła zaoczna)
Powyższe informacje przyspieszą termin wydania dokumentów.