PIASTOWSKA GARAŻOWKA 19.04.24
18 kwietnia, 2024
22 kwietnia gościem naszej szkoły był ppłk Waldemar Kruszyński ps. „Trzynastka”, kombatant, „żołnierz wyklęty”, prezes Zrzeszenie Wolność i Niezawisłość – okręg warszawski, kawaler krzyża oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski.
23 kwietnia, 2024
W środę 10 kwietnia odbyła się 13. edycja powiatowego konkursu Celtic Contest.
W konkursie wzięło udział 35 uczestników ze szkół podstawowych (klasy 7-8) i ponadpodstawowych (licea, technika). Uczestnicy rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych ze wzglętu na etap edukacyjny.
Test zawierał 50 pytań sprawdzających wiedzę i umiejętności gramatyczne języka angielskiego.
Oto wyniki rywalizacji:
SZKOŁY PONADPOSTAWOWE
1. miejsce Mikołaj Szuba (ZSO Brwinów)
2. miejsce Klaudia Kaźmierczak (ZS1 Milanówek)
3. miejsce Wiktor Plawgo (ZS Bem), Kajetan Kajszczak (ZS1 Milanówek), Antoni Kaszubski (ZS1 Milanówek)
SZKOŁY PODSTAWOWE
1. miejsce Hanna Ławińska (SP2 Brwinów)
2. miejsce Małgorzata Brudnowska (ZSO Brwinów)
3. miejsce Nataniel Derbich Wiśniewski (SP Izdebno)
Katarzyna Buza & Justyna Kawałko