Duplikaty Świadectw
Stypendium Prezesa Rady Ministrów
4 marca, 2024

Duplikaty

Uczeń może wystąpić do Dyrektora Zespołu Szkół nr 1 w Milanówku  z pisemnym wnioskiem o wydanie duplikatu w przypadku utraty oryginału: legitymacji szkolnej, świadectwa promocyjnego.

Aby otrzymać duplikat ww. dokumentów, należy wypełnić wniosek, a następnie dokonać opłaty przelewem na wskazane poniżej konto w wysokości:

• 9,00 zł (duplikat legitymacji szkolnej)podanie wraz z potwierdzeniem przelewu należy donieść osobiście do sekretariatu szkoły lub przesłać na adres e-mailowy zs1milanowek@op.pl

Wpłat dokonujemy wyłącznie na konto Zespołu Szkół nr 1 w Milanówku:

na konto BANKU PKO SA/GRODZISK MAZOWIECKI

– 37124063481111001082910863