Apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości
13 listopada, 2023
🎅MIKOŁAJKI 2023 r. 🎅
6 grudnia, 2023

Od maja 2022r. działa w naszej szkole KOŁO OLIMPIJSKIE.

Nasi uczniowie już dwa razy startowali w Olimpiadzie Chemicznej (OCH).

Tegoroczni absolwenci przygotowali zadania z 69. zerowego etapu OCH i zakwalifikowali się do I etapu.

Na wydziale chemii Uniwersytetu Warszawskiego, rozwiązywali zadania w ramach tego etapu. Następnie uczestnicy osiągnęli wspaniałe wyniki z matur: chemia rozszerzona 92%, biologia rozszerzona 97%. Dostali się oni na wszystkie wybrane przez siebie kierunki studiów: WUM – wydział lekarski, UW – biotechnologia, UW – biologia, chemia medyczna, inżynieria chemiczna i procesowa na Politechnice Warszawskiej.  To tylko niektóre informacje o naszych absolwentach z profilu biologiczno – chemicznego. W bieżącym roku szkolnym, tegoroczni maturzyści również startują w Olimpiadzie. Rozwiązali oni zadania z etapu zerowego i aktualnie cała trójka zakwalifikowała się do I etapu 70. Olimpiady Chemicznej. Równocześnie ruszyła trzecia edycja koła Olimpijskiego dla klasy III, profil biologiczno – chemiczny. Zaczynamy również zajęcia indywidualne oraz dla wybitnie uzdolnionych uczniów – zainteresowanych tą dziedziną nauki.

Wszystkim naszym uczniom, absolwentom, życzymy dużo sukcesu i wiary w swoje możliwości

 

gdpr-image
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania tutaj. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z tym.