Dzień otwarty
4 kwietnia, 2023
Rekrutacja 2023/2024
15 maja, 2023
W dniu 27 kwietnia 2023 w Nadarzynie odbył się Międzypowiatowy Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Nasz zespół reprezentując powiat grodziski spisał się znakomicie wygrywając wszystkie swoje mecze.
Milanówek – Nadarzyn (2:1)
W pierwszej partii mimo prowadzenia 6:2, rywalki dość szybko nas dogoniły 7:7. Końcówkę seta niestety łatwo przegraliśmy i było już 0:1. W drugiej partii pojawiło się wiele emocji, zwrotów akcji i prowadzenia. Na tablicy widniał już wynik 22: 24 dla Nadarzyna. Jednak pewna zagrywka, spokój i skuteczne ataki naszego zespołu przy niesamowitym własnym dopingu pozwoliły wyrównać oraz wygrać tego seta 1:1. Tie-break należał już zdecydowanie do nas, którego wygraliśmy 15:7
Gratulacje !
Milanówek – Zana (Pruszków) 2:1
W tym meczu wygraliśmy pierwszego seta, mimo obecności dwóch rezerwowych zawodniczek na boisku. Jednak w drugiej partii dziewczęta odpuściły, co od razu wpłynęło na wynik i przegrany set 1:1. W decydującym starciu zagraliśmy dobrą siatkówkę i rywalki nie zdobyły nawet 10 punków. Brawo.
Milanówek –Żyrardów 2:1
Tym razem przeciwnik postawił nam poprzeczkę naprawdę wysoko, dobrą grą w obronie i w ataku. Przegrywamy pierwszego seta mimo wielkich starań. W drugiej odsłonie meczu nic nie wskazywałoby było lepiej. Jednak dziewczęta potrafiły się zmotywować i dorównać do poziomu przeciwnika odrabiając straty. Czasy prowadzących z obu stron. Aby wygrać choć tego jednego seta, czy to możliwe? Jest możliwe! udało się, mamy wyrównanie 1:1. Udało się także utrzymać tą radość z gry w tie –breaku, co wybiło kompletnie rywalki z rytmu i pewnie wiary w zwycięstwo z nami. Wygrywamy cały turniej !
Klasyfikacja końcowa
1. Milanówek
2. Nadarzyn
3. Żyrardów
4. Pruszków
Skład drużyny: Hanna Prasek, Gabriela Wójcik, Wiktoria Nowakowska, Alicja Jałowiecka, Klaudia Stefaniak, Pola Chachaj, Patrycja Kamińska, Karolina Kotowska, Dominika Mroczka, Maja Babiak.
gdpr-image
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania tutaj. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z tym.