DZIEWCZĘTA Z MILANÓWKA NAJLEPSZE NA ZACHODNIM MAZOWSZU
11 maja, 2023
DZIEŃ OTWARTY – REKRUTACJA
26 maja, 2023

Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych w powiecie grodziskim odbywa się wyłącznie online. Wnioski widoczne na naszej stronie dotyczą rekrutacji uzupełniającej. Wniosek do rekrutacji głównej wygeneruje się automatycznie po uzupełnieniu formularza na stronie Vulcan

https://powiatgrodziski.edu.com.pl/kandydat

Jeżeli posiadają Państwo profil zaufany lub podpis kwalifikowany, wizyta w placówce nie będzie konieczna. Jeżeli jednak nie posiadają Państwo żadnego z powyższych, wygenerowany wniosek należy wydrukować oraz podpisany złożyć w sekretariacie szkoły pierwszego wyboru.

 

Uwaga!

Każdy powiat prowadzi swoją oddzielną rekrutację. Proszę pamiętać, że wybór szkoły w innym powiecie wiąże się z dopełnieniem formalności, tak jak do szkoły pierwszego wyboru – zgodnie z regulaminem rekrutacji danej placówki.  

gdpr-image
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania tutaj. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z tym.