22 kwietnia gościem naszej szkoły był ppłk Waldemar Kruszyński ps. „Trzynastka”, kombatant, „żołnierz wyklęty”, prezes Zrzeszenie Wolność i Niezawisłość – okręg warszawski, kawaler krzyża oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski.
23 kwietnia, 2024

19 kwietnia odbyła się Piastowska Garażówka.
Chcielibyśmy bardzo gorąco podziękować Państwu za wielkie serca i ogromne zaangażowanie.

Na naszych stoiskach, można było kupić również gumy kulki oraz wylosować sobie cytaty z bajek.

Tak wyglądały paragony przygotowane dla Państwa w podziękowaniu za ogromne serca.

Tak przez cały tydzień, każdego dnia wyglądał sekretariat. Niemalże każdego dnia donosiliście Pastwo rzeczy na zbiórkę.  Dziękujemy!

Prezentacja rzeczy przyniesionych na zbiórkę. Informujemy, że sprawdziliśmy wszystkie rzeczy przyniesione na zbiórkę. Wszystkie rzeczy na baterie wystawione w ramach zbiórki działają.

Przepiękne prace  jednej z naszych uczennic.

Można było zakupić plan lekcji przygotowany przez Zespół Szkół nr 1 w Milanówku za 1zł.

Ekipa wspierająca zbiórkę!!!

Nasze stoiska.

Nasi wolontariusze odbywali 'szkolenie’ z wiązania krawatów u samego Pana Dyrektora 😉