WYMIANA POLSKO-NIEMIECKA CZERWIEC 2016
5 lipca, 2016
ZDOBYCIE I MIEJSCA W MISTRZOSTWACH POWIATOWEGO SZS W GRODZISKU MAZ
12 lipca, 2016

Zakończenie roku szkolnego w naszej szkole odbyło się 24.06.2016 r. o godz. 10. Na sali gimnastycznej zjawili się: pan dyrektor Zbigniew Reluga, pan wicedyrektor Cezary Kaczmarski, pan Jerzy Terlikowski, pani Lidia Abramczuk, całe grono pedagogiczne z wychowawcami klas na czele, a także nasi uczniowie. Uroczystość ta nie mogła, oczywiście, obejść się bez przemówień. Na samym początku na środek wyszedł pan dyrektor. Krótko podsumował rok szkolny 2015/2016 i życzył nam miłych wakacji. Również Przewodniczący Rady Starostwa pan Jerzy Terlikowski złożył życzenia bezpiecznych i udanych wakacji. Po tym nastąpiło rozdanie nagród. W tym roku uczniowie znów nas nie zawiedli. Duża część z nas miała świadectwa z czerwonym paskiem, a także wiele osób ma szansę na dostanie stypendium. Na sam koniec podziękowania dla nauczycieli i życzynia pomyślnych wakacji złożyła Przewodnicząca Samorządu Szkolnego Klaudia Nurczyk. Po oficjalnej uroczystości , razem z wychowawcami, rozeszliśmy się do klas. Po rozdaniu świadectw nastąpiło to, na co czekaliśmy całe 10 miesięcy. Wakacje!

More so however, there are vendors who will not cross the pond and rather stay https://writemyessay4me.org/ in europe.
gdpr-image
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania tutaj. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z tym.