XI Koncert Charytatywny
22 listopada, 2016
XI Koncert Charytatywny na rzecz wychowanków Domu Dziecka Nr 7 w Łodzi
19 grudnia, 2016

Apel na 11 listopada i podsumowanie konkursów ,,Literackim szlakiem??

Dnia 10 listopada 2016 roku w naszej szkole odbył się apel z okazji obchodów dnia niepodległości oraz podsumowanie konkursów z serii ,,Literackim szlakiem??. Cała szkoła oraz osoby biorące udział w konkurach zebrały się w sali gimnastycznej o godzinie 11:00. Na samym początku mogliśmy wysłuchać wyników konkursów: literackiego, plastycznego oraz recytatorskiego. Wiele osób z naszej szkoły zostało nagrodzonych, ale także spoza szkoły znalazło się paru laureatów. Każdy z nich w nagrodę dostał bon upominkowy na książki lub artykuły papiernicze. Po wspaniałej recytacji osób nagrodzonych pierwszym miejscem w konkursie recytatorskim, nastąpił uroczysty apel. Ukazał przekrój całej historii naszej Ojczyzny, od przyjęcia chrztu do czasów Polski niepodległej. Wszyscy uczniowie i nauczyciele byli pod ogromnym wrażeniem osób biorących udział w apelu. Duży zachwyt wzbudził też śpiew naszych koleżanek. Mamy nadzieję, że następne apele będą wyglądały tak samo ładnie, a nawet piękniej.

Laureaci konkursów artystycznych, odbywających się pod hasłem: ? od chrztu Polski do czasów współczesnych 1050- lecie państwowości polskiej?

1). Konkurs Plastyczny :

1 miejsce ? Marianna Rybarczyk ZS1 klasa 3b

2 miejsce ? Aleksandra Solecka ZS1

3 miejsce ? Weronika Grabalska i Weronika Krysiak ZS2 im. gen. Bema

wyróżnienie ? Dominika Jakubiak ZS2

 

2). Konkurs Literacki

1 miejsce ? Karolina Kozłowska ZS2 im. gen. Bema

3). Konkurs Recytatorski

1 miejsce ? Klaudia Nurczyk i Maciej Izdebski ZS1

2 miejsce ? Justyna Stępień ZS1

3 miejsce ? Wiktoria Szcześniak, Aleksandra Kilczewska, Paula Wężowczyk ZS1

And https://domyhomework.guru/ european vendors interestingly enough, do not follow suit.
gdpr-image
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania tutaj. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z tym.