Apel na 11 listopada i podsumowanie konkursów ,,Literackim szlakiem??
19 grudnia, 2016
CELTIC CONTEST 2015
5 czerwca, 2022

9 grudnia 2016 roku w naszej szkole odbył się XI Koncert Charytatywny na rzecz wychowanków Domu Dziecka Nr 7 w Łodzi. Tego dnia szkoła zmieniła się nie do poznania. Sala gimnastyczna, dzięki Pani Beacie Zalipskiej i uczennicom z IIIc zmieniła się w piękną zimową krainę, czekająca na dzieciaki z Domu Dziecka, które przyjechały na nasz koncert. W sali geograficznej otworzyła swoje podwoje kawiarenka z pysznymi ciastami, kawą, herbatą i domowym chlebem ze smalcem.
W holu szkolnym można było kupić ozdoby świąteczne przygotowane przez uczniów ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Milanówku oraz  zjeść  popcorn.

 Rozpoczęliśmy koncert  od piosenki pod tytułem Pada śnieg oraz od występu naszych gości z Łodzi. W czasie koncertu pokazaliśmy swoje talenty muzyczne i taneczne oraz plastyczne, bo odbyła się także licytacja ręcznie wykonanych przez nas bombek.
Jak co roku nie zawiedli nas nasi rodzice i absolwenci. Byli z nami w czasie koncertu, występowali, licytowali bombki, wspominali swoje szkolne czasy i stworzyli tego dnia wspaniałą atmosferę.

Dziękujemy wszystkim naszym gościom za wsparcie i zapraszamy do obejrzenia zdjęć z koncertu.

Many https://essayclick.net/ vendors service multi-conglomerates that are international, rather than companies that are based only in country x and no where else.
gdpr-image
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania tutaj. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z tym.