CELTIC CONTEST 2015
2 lipca, 2016
Finał Pucharu im. Stanisława Wiśniewskiego
4 lipca, 2016

Od wielu lat Zespół Szkół nr 1 w Milanówku opiekuje się i wspiera dzieci i młodzież z Domu Dziecka nr 7 w Łodzi. W 2000 roku obecny dyrektor szkoły Pani Urszula Słupska, nawiązała współpracę z dziećmi z ww. placówki. Nasze działania polegają na:

  • poszukiwaniu innych instytucji i ludzi, którzy razem z nami będą pomagać i wspierać dzieci,
  • organizacji corocznego koncertu charytatywnego,
  • przekazywaniu prezentów z okazji Świąt Bożego Narodzenia,
  • corocznych odwiedzinach w Domu Dziecka.

Naszą XIX akcję charytatywną w roku szkolnym 2015\2016 rozpoczęliśmy już we wrześniu tworząc dużą grupę uczniów, rodziców, nauczycieli oraz absolwentów szkoły, którzy chcą pomagać innym ludziom. Przez 2 miesiące trwały przygotowania do X Koncertu Charytatywnego, który odbył się w pierwszy piątek grudnia w sali gimnastycznej w naszej szkole. Uczniowie wykonali dekoracje sali gimnastycznej i holu, zaproszenia oraz plakaty. Rodzice upiekli ciasta do koncertowej kawiarni. Samorząd Szkolny i absolwenci zorganizował zbiórkę słodyczy, kosmetyków i środków czystości. Sekcja strzelecka zorganizowała zawody strzeleckie. Na koncert przyjechały dzieci i młodzież z Domu Dziecka nr 7 w Łodzi. Koncert poprowadzili i wystąpili na nim absolwenci naszej szkoły. Naszym gościom z Domu Dziecka zostały wręczone prezenty przygotowane przez Starostwo Powiatu Grodziskiego. Z prezentami 21.12.2015 roku odwiedziliśmy jak co roku, wychowanków Domu Dziecka nr 7 w Łodzi. Z ogromną satysfakcją absolwenci, uczniowie, dyrektor szkoły, nauczyciele i rodzice co roku patrzymy na zadowolone buzie dzieciaków. W tym roku szkolnym udało nam się namówić do współpracy:

  • organ prowadzący naszą szkołę czyli Starostwo Powiatu Grodziskiego,
  • Przedszkole Społeczne „Jedynka” w Pruszkowie,
  • Strzelnicę Sportową MCK,
  • Urząd Miejski w Milanówku,
  • rodziców naszych uczniów,
  • gazetę i radio Bogoria.

Koordynator akcji charytatywnej
Mariola Borowska

Many vendors will pitch they are https://domyhomework.guru/ in asia, but in a sense they are not.
gdpr-image
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania tutaj. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z tym.