Sprawozdanie z XIX akcji charytatywnej i X Koncertu Charytatywnego na rzecz wychowanków Domu Dziecka nr 7 Łodzi.
3 lipca, 2016
WYMIANA POLSKO-NIEMIECKA CZERWIEC 2016
5 lipca, 2016

Zespół Szkół od wielu lat bierze udział w rozgrywkach Szkolnej Ligi Siatkówki Szkół Średnich w Warszawie. W tym roku odbyły się XXI rozgrywki tej warszawskiej ligi. Imprezami sportowymi integralnymi z tymi zawodami są turnieje siatkówki plażowej, które odbywają się w czerwcu i we wrześniu każdego roku oraz Puchar SLS im. Stanisława Wiśniewskiego. Puchar w tym roku został rozegrany po raz jedenasty. Finał rozgrywany jest w trakcie uroczystego zakończenia sezonu ligi na przemian. W jednym roku grają dziewczęta w kolejnym chłopcy.

W dniu 16 czerwca 2015r. w Hali Obiektu Sportowego przy Zespole Szkół nr 79, przy ul. Wiertniczej w Warszawie odbyło się uroczyste Zakończenie XXI Sezonu SLS . Uroczystość rozpoczął mecz finałowy o Puchar im. Stanisława Wiśniewskiego. W tym roku do finału dotarł zespół dziewcząt z Zespołu nr 1 w Milanówku pokonując po drodze Liceum Ogólnokształcące w Błoniu 2:0, Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Warszawie 2:0, oraz Zespół Szkół w Mińsku Mazowieckim 2:0. Przeciwniczkami dziewcząt z Milanówka były zawodniczki z Zespołu Szkół Sportowych nr 50 im. Janusza Kusocińskiego w Warszawie, który też dotarł do finału bez straty seta.

Spotkanie rozpoczęło się od porażki w Milanówka w pierwszym 25:23. Dziewczyny walczyły dzielnie ale zabrakło skutecznej zagrywki aby wygrać tego seta. W secie poprawiły zagrywkę i grę w obronie i wygrały 27:25. W trzecim, decydującym secie pokonały przeciwniczki 15:13, wygrywając całe spotkanie 2:0. Meczowi towarzyszyły niesamowite emocje. Wygranie meczu finałowego z utytułowanym zespołem z ” Kusego ” to ogromny sukces. Należy przypomnieć, że to już po raz drugi uczniowie z Zespołu Szkół nr 1 w Milanówku wygrali ten Puchar. Kilka lat temu zrobili to chłopcy, a teraz dziewczęta. Na wyróżnienie zasługuje cały zespół. Dziewczyny przekonały się jak duża siła tkwi w dobrych relacjach na boisku i wzajemnym zrozumieniu . Jeśli do tego dołożyć umiejętności to sukces gwarantowany.

Dziewczynom należą się ogromne gratulacje.

Zespół Szkół nr 1 w Milanówku zagrał w składzie:

  • Agnieszka Rajzyngier kapitan zespołu
  • Klaudia Józefowicz
  • Weronika Bargiel
  • Weronika Radzikowska
  • Malwina Burchard
  • Anna Świrekot
  • Małgorzata Korzeniewska
  • Karolina Całus
  • Weronika Urbańska


However, they have proessaywriting.org not necessarily hit the eastern europe markets untapped imo.
gdpr-image
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania tutaj. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z tym.